Jak szybko pożyczyć pieniądze?

informacje

Written by:

Często znajdujemy się w podbramkowych sytuacjach, kiedy bardzo szybko potrzebujemy większej ilości pieniędzy. Niekiedy są to sytuacje losowe, których nie możemy zaplanować. Jeżeli nie posiadamy żadnych oszczędności, znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia. Jedynym rozwiązaniem takiej sytuacji jest oczywiście pożyczenie pieniędzy. Dzisiaj wiele firm umożliwia otrzymanie pożyczki dosłownie od ręki i bez zbędnych formalności. Jest to miła odmiana, ponieważ bank udzielając kredytu finansowego często wymaga sterty zaświadczeń i kilku dni oczekiwania na pozytywną decyzję. Wielu klientów nie ma możliwości oczekiwania, a poza tym nie posiada po prostu zdolności kredytowej.

Takie pożyczki pozabankowe są więc ich jedynym rozwiązaniem. Dzisiaj o pożyczkę można zawnioskować nie wychodząc z domu, przez Internet lub przez telefon. W przypadku firm takich jak Provident, czy Optima obsługa pożyczki odbywa się w warunkach domowych. Oznacza to, że przedstawiciel firmy przyjeżdża do klienta do domu i tam też podpisywana jest ramowa umowa pożyczki. Również do domu dowożone są pieniądze, chyba, że klient zdecyduje się na opcję przelewową. Raty można spłacać w podobnej formie – albo we własnym domu przedstawicielowi, albo przelewem na rachunek bankowy Provident.

Firma nie ukrywa żadnych dodatkowych kosztów przed swoimi klientami. Wszystkie są one zawarte w umowie ramowej pożyczki i są klientowi znane. Poza tym, oferuje ona szybkie pożyczki z naprawdę niskim oprocentowaniem, w stosunku do innych firm pożyczkowych w Polsce. Klienci często nagradzają ją laurem konsumenta, z uwagi na ten fakt oraz doskonałą obsługę klienta. Warto również zwrócić uwagę na dogodną spłatę pożyczki. Firma oferuje bowiem możliwość zawarcia układu ratalnego na warunkach, które zawsze dostosowane są do możliwości finansowych konkretnej osoby. Nie ma więc ryzyka niewypłacalności. Wiele osób docenia ten fakt i decyduje się na zawarcie umowy pożyczkowej właśnie z Providentem. Jest to od lat niewątpliwy lider na polskim rynku firm pożyczkowych.