Rewolucja na rynku pożyczkowym

informacjePoradyPożyczki

Written by:

Coraz więcej Polaków przyznaje się do tego, że żyją na kredyt. Mało kogo jest stać na życie z dnia na dzień, jedynie ze swojej pensji. Często nie starcza nam po prostu środków od pierwszego do pierwszego i musimy pożyczać. Oczywiście nie każdy ma tak komfortową sytuację, żeby pożyczać od rodziny i znajomych. Niekiedy musimy decydować się na zaciąganie kredytów i pożyczek. Te pierwsze wymagają sporo formalności i spełnienia określonych warunków. Nie każdy ma takie możliwości. Jeśli natomiast szukamy ekspresowej pożyczki to wystarczy sprawdzić ofertę provident.pl

Pożyczki parabankowe

Wielką popularnością cieszą się więc pożyczki pozabankowe. Pojawiają się ich nowe oferty w wielu różnych firmach, każdego miesiąca. Wiele osób traktuje takie szybkie pożyczki jako jedyną deskę ratunku i zapożycza się coraz częściej. Okazuje się, że takie pożyczki pozabankowe bardzo łatwo jest uzyskać. Szczególnie, od kiedy na rynku pożyczkowym pojawiły się tak zwane pożyczki online.Są to zobowiązania, które można zaciągnąć przez Internet nie wychodząc nawet z domu. Co najciekawsze, taka pożyczka na koncie bankowym znajduje się nawet tego samego dnia, którego o nią wnioskowaliśmy. Możemy więc bardzo szybko cieszyć się naszymi pieniędzmi.

Pożyczki przez Internet mają wiele zalet. Przede wszystkim, należą do nich:

  • brak zbędnych formalności
  • brak konieczności dostarczania zaświadczenia od pracodawcy o wysokości miesięcznych dochodów
  • krótki czas aplikacji
  • możliwość wnioskowania o pożyczkę we własnym domu
  • przelew pieniędzy na rachunek bankowy jeszcze tego samego dnia.

Minimum formalności

Klienci coraz częściej sięgają więc o pożyczki przez Internet. Wiele firm swoją pierwszą pożyczkę oferuje całkowicie za darmo. Oznacza to, że należy oddać dokładnie taką kwotę, jaka wpłynęła na nasz rachunek bankowy. Jest to doskonała promocja, pod warunkiem, że za miesiąc będziemy w stanie zwrócić całą kwotę pożyczonych pieniędzy. W innym wypadku kompletnie się to nie opłaca. Lepiej jest szukać wówczas pożyczek nieco droższych, ale które można spłacać swobodnie w ramach układu ratalnego.

Takie szybkie pożyczki tylko na dowód proponuje na przykład firma Provident, w której można swoją należność rozłożyć na określoną ilość rat miesięcznych lub tygodniowych.